Connexoon
Řídící jednotka pro domácnost

Connexoon® Vám umožní centralizovat, ovládat a programovat připojená zařízení v prostředí Vašeho domova, a to díky připojení k internetu.
Každý výrobek v domě může být ovládán pomocí mobilního telefonu (iOS a Android). U všech produktů je zobrazena aktuální poloha nebo stav každého výrobku: - jsou uzamčeny vchodové dveře? - jsou zatažené rolety? - je zhasnuto? Aplikace pro stínění, terasu a řízení vstupu. U aplikace Window můžete vytvořit a spouštět až 4 scénáře pro současné ovládání několika připojených zařízení. S aplikací Terrace nastavíte jedním stisknutím požadovanou atmosféru a můžete produkty nechat automaticky řídit pomocí čidel. Díky aplikaci Access, vás Váš domov může díky funkci geolokalizace přivítat dle požadovaného nastavení (automaticky otevře bránu a rozsvítí světla).


Výhody:

  • Centralizace všech připojených zařízení
  • Vizualizace stavu v reálném čase
  • Vzdálené ovládání řízení přes internet pomocí telefonu
  • Kompatibilní s io homecontrol produkty

TaHoma Premium
Řídící jednotka pro domácnost

Popis Řídící jednotka TaHoma Premium umožňuje ovládat zařízení Somfy a dalších výrobců v domě přes internet. Ovládání je možné přes webové rozhraní pomocí PC, tabletu nebo mobilního telefonu.
Každý výrobek v domě může být ovládán pomocí PC, tabletu nebo mobilního telefonu. U io-homecontrol® a dalších vybraných produktů je zobrazena aktuální poloha nebo stav každého výrobku: - jsou uzamčeny vchodové dveře? - jsou zatažené rolety? Je zhasnuto? Scénáře: Umožňuje snadnou tvorbu scénářů, které mohou být aktivovány buď manuálně nebo v závislosti na čase nebo na čidlech. Snadná tvorba denních scénářů, které je možné přiřadit do týdenních scénářů. TaHoma umožňuje propojení s několika čidly. Například pro každé čidlo je možné nastavit limitní hranici. Pokud je aktuální stav pod nebo nad touto hranicí, je možné nastavit automatický scénář. Snadná a komfortní obsluha a nastavení systému pomocí PC/iPadu. Přehledné: každý výrobek může být individuálně pojmenován. Jednotlivé výrobky mohou být přiřazeny do místností / pater. Kompatibilní se všemi přijímači io-homecontrol® a RTS.


Výhody:

  • Centralizace všech připojených zařízení
  • Vizualizace stavu v reálném čase
  • Vzdálené ovládání řízení přes internet pomocí telefonu
  • Kompatibilní s RTS a io homecontrol produkty.
  • KMožnost nastavení denních a automatických scénářů.

SERVIS - POHONY VRAT a BRAN, OVLÁDÁNÍ - JIHLAVA

Poskytujeme kompletní servis oken (plastové, dřevěné, hliníkové), stínicí techniky, dveří i garážových vrat a bran. Servis, záruční a pozáruční práce poskytujeme nejen našim zákazníkům, ale komukoliv, kdo si naše služby objedná. Na vyžádání také provádíme zednické zapravení. U našich výrobků poskytujeme do 5 měsíců bezplatné seřízení oken i dveří. Sídlíme v okrese Jihlava. Pokud chcete využít našich služeb, kontaktujte nás nejlépe telefonicky na čísle 775 300 489.