Automatizované pohony garážových vrat

Pro pohodlné otvírání a zavírání vrat zpoza volantu auta. Instalujeme a servisujeme pohony pro garážová vrata společnosti Somfy a doplňujeme tak sortiment námi poskytovaných služeb. Pohony jsou vhodným komfortním doplňkem námi dodávaných garážových vrat. Nad rámec motorů vám pomůžeme s pohodlným dálkovým ovládáním vrat i vjezdových bran a jejich zakomponováním do automatizované domácnosti. Ovládání garážových vrat v tzv. automatizované domácnosti je pohodlné, bezpečné a úsporné. K automatickému otevření i zavření vrat vám stačí mobilní telefon s naší aplikací TaHoma® nebo Connexoon. Bezpečí zajišťuje zpětná vazba, kterou od vrat dostáváte. Pokud např. křídlo vrat narazí při zavírání na překážku, pohyb se ihned zastaví a vy se o tom dozvíte na displeji telefonu. Propracovaný motor se postará o šetrný pohyb, čímž pomáhá zvýšit životnost vrat.


Pohony Somfy si rozumí se všemi typy vrat:

  • Sekční garážová vrata
  • Sekční garážová vrata otevíraná do strany
  • Výklopná garážová vrata
  • Rolovací garážová vrata
  • Křídlová garážová vrata

Automatizované pohony bran

Otevřete si cestu ke garáži bez vystupování z auta. Pohony a ovládání Somfy jsou kompatibilní s oběma typy bran. Naši odborníci vám je namontují na vaši stávající bránu nebo na bránu novou, pokud stavíte nebo rekonstruujete dům. Instalujeme a servisujeme motory pro vjezdové brány. Nad rámec pohonů vám pomůžeme s pohodlným dálkovým ovládáním bran a jejich zakomponováním do automatizované domácnosti. Ovládání nejen vjezdových bran v tzv. automatizované domácnosti je pohodlné, bezpečné a úsporné. K automatickému otevření i zavření brány vám stačí mobilní telefon s aplikací TaHoma® nebo Connexoon. Bezpečí zajišťuje zpětná vazba, kterou od brány dostáváte. Pokud např. křídlo brány narazí při zavírání na překážku, pohyb se ihned zastaví a vy se o tom dozvíte na displeji telefonu. Propracovaný motor se postará o šetrný pohyb brány, čímž pomáhá zvýšit její životnost.


Pohony Somfy jsou vhodné pro tyto typy bran:

  • Posuvná brána
  • Dvoukřídlová brána
  • Dvoukřídlá brána s kloubovými rameny
  • Dvoukřídlá brána s příčnými rameny
  • Podzemní pohon

SERVIS - POHONY VRAT a BRAN, OVLÁDÁNÍ - JIHLAVA

Poskytujeme kompletní servis oken (plastové, dřevěné, hliníkové), stínicí techniky, dveří i garážových vrat a bran. Servis, záruční a pozáruční práce poskytujeme nejen našim zákazníkům, ale komukoliv, kdo si naše služby objedná. Na vyžádání také provádíme zednické zapravení. U našich výrobků poskytujeme do 5 měsíců bezplatné seřízení oken i dveří. Sídlíme v okrese Jihlava. Pokud chcete využít našich služeb, kontaktujte nás nejlépe telefonicky na čísle 775 300 489.